Про проект

Проект “Підвищення рівня ІКТ-компетентності співробітників апарату Верховної Ради України” – це спільна ініціатива корпорації Intel та Світового Банку, спрямована на розвиток внутрішніх електронних комунікацій та удосконалення співпраці співробітників Апарату Верховної Ради України та громадськості.

Проект реалізовується у кілька етапів та передбачає організацію та проведення досліджень, навчання і консультування персоналу, здійснення моніторингу та коригування одержаних результатів.

Координує проект ЦРБТ – громадська організація, що об’єднує активних професіоналів, які прагнуть змін та готові до реальних дій.


intel-75Intel (NASDAQ: INTC) робить реальними дивовижні можливості майбутнього. Інновації Intel розширюють використання комп’ютерних обчислень у персональних пристроях, корпоративних серверах та хмарних середовищах, роблять Інтернет речей більш «розумним» і розвиненим , допомагають забезпечити захист нашого цифрового життя. Результати роботи більше 100 тис. співробітників корпорації трансформують бізнес, підтримують нові відкриття і покращують можливості людей. Додаткову інформацію про корпорацію Intel можна знайти на веб-сайті www.intel.ua/pressroom  та на http://www.intel.ua. «Додаткова інформація – на сайті iteach.com.ua

world-bank-75Світовий банк є одним з найважливіших джерел фінансової і технічної допомоги країнам, що розвиваються,  по всьому світу. Організація складається з п’яти унікальних організацій розвитку, що управляються країнами-членами. Світовий банк був заснований в 1944 році. Штаб-квартира розташована у Вашингтоні (Федеральний округ Колумбія). Організація налічує більше 120 представництв по всьому світу, в яких працюють більше 10 000 чоловік.

cbrt-75ЦРБТ – незалежна аналітична і консультаційна організація, місією якої є сприяння демократичним цінностям, захисту законних соціальних, економічних та інших інтересів представників малого та середнього бізнесу шляхом створення сприятливих економічних та організаційно-правових умов для розвитку підприємництва в Україні та регіонах. З 2004 року ЦРБТ активно сприяє розвитку всесвітньої благодійної програми Intel ® «Навчання для майбутнього» ( Intel ® Teach) в Україні. З 2008 року ЦРБТ став офіційним партнером корпорації Intel в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *